RUS SAVITAR si CASA RUSU sunt afaceri initiate si sustinute de familia Rusu.

Valorizam munca si oamenii si ne asumam responsabilitatea sociala fata de oamenii nostri! Angajatii nostri sunt cheia pentru succesul viitor al afacerii noastre si, totodata, reprezinta cel mai valoros bun al acesteia.

Angajam Proiectant mobilier tapitat pentru fabrica noastra din Dudestii Noi, jud. Timis

CERINTE

- studii superioare de specialitate si cunostinte de utilizare a soft-urilor Autocad (2D,3D);
- foarte bune cunostinte legate de procesul de productie a mobilierului tapitat si experienta de cel putin doi ani;
- avantaj cunostinte tehnice privind utilajele folosite in activitatea de productie a mobilierului tapitat;
- disponibilitate la relocare in Timisoara;

RESPONSABILITATI

- realizeaza documentația tehnică necesară executării de prototipuri;
- intocmeste proiectele de executie in vederea lansarii in productie a comenzilor si urmareste realizarea acestora in procesul de fabricatie;
- acorda suport tehnic departamentului de productie;
- intocmeste consumurile de materiale si imbunatateste permanent produsele existente cu scopul de a le optimiza;
- cauta solutii prin care sa reduca cheltuielile de fabricatie.

OFERTA SI BENEFICII

- oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
- pachet de beneficii raportat la performanta;

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita un CV la adresa: recrutare@mobilacasarusu.ro sau pe fax: 0256-214.960.
Telefon contact: 0757-076.779